کد خبر: ۱۰۰۹۳۲
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۳/۱۲

سهامداران عملکرد اویار حسین را تایید کردند

تقسیم ۲۸۳.۳ ریال سود هر سهم بیمه پارسیان

سهامداران بیمه پارسیان عملکرد مالی این شرکت به مدیریت هادی اویار حسین را تایید کردند، بیمه پارسیان به ازای هر سهم ۲۸۳.۳ ریال سود تقسیم کرده و رضایت سهامداران خود را به دست آورد. مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمة پارسیان صبح روز یکشنبه ۱۲خرداد ماه با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران برگزار شد.
تقسیم ۲۸۳.۳ ریال سود هر سهم بیمه پارسیان

به گزارش دنیای بانک و بیمه،  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمة پارسیان صبح روز یکشنبه ۱۲خرداد ماه با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمة پارسیان؛ این شرکت بیمه بورسی امسال مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع  فوق العاده خود را همزمان در یک روز برگزار و مفاد دستورجلسه ذکرشده در آگهی دعوت به دو مجمع را که در جراید به چاپ رسیده بود به تصویب سهامداران رساند.
در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا کلیپی از افتتاح مدارس بیمه پارسیان در مناطق زلزله زده کرمانشاه پخش شد پس از آن نسبت به انتخاب رئیس مجمع ، نظّار و منشی جلسه اقدام و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان بیمة مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس در قسمت هیأت رئیسه، گزارش فعالیتهای شرکت در سال ۹۷ توسط مدیرعامل ارائه گردید.
از نکات قابل توجه رشد سودآوری و اندوخته¬های درخور توجه سال ۹۷ بیمه پارسیان بود که توسط آقای اویارحسین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت به تفصیل شرح داده شد.
کسب پرتفوی بیش از ۲۰هزار و پانصد میلیارد ریال در سال ۹۷ توسط بیمه پارسیان وسبد پرتفوی مناسب و همچنین وصول مطالبات از نکات دیگر حائز اهمیت این گزارش بود. 
رشد مناسب و ترکیب بهینة پرتفوی، ایفای تعهدات قانونی و آئین نامه‌ای، همچنین شفافیت صورتهای مالی از نکات مثبت عملکرد شرکت بیمه پارسیان در سال مالی مورد اشاره بود . 
در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارائه پاسخ¬های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه، صورتهای مالی عملکرد منتهی به ۲۹/۱۲/۹۷ به تصویب رسید و در زمینة میزان تقسیم سود عملکرد سال مالی مذکور نیز بحث و بررسی لازم بعمل آمد و تقسیم مبلغ۳/۲۸۳  ریال سود به ازاء هر سهم به تصویب حاضرین در مجمع رسید .
شرکت بیات رایان به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی برای سال مالی ۹۸ تعیین و روزنامه¬های اطلاعات و دنیای اقتصاد نیز بعنوان روزنامه¬های کثیرالانتشار جهت درج آگهی¬های شرکت انتخاب شدند . 
همچنین در مجمع فوق العاده این شرکت اساسنامه جدید که طبق اساسنامه تیپ بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار میباشد توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا به شرکت های بیمه ابلاغ شده است به تصویب سهامداران رسید.
 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ