کد خبر: ۱۰۲۴۵۵
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۴/۱۵

تقدیر از روسای شعب موفق بیمه "ما"

همزمان با برگزاری اولین گردهمایی مدیران و روسای شعب شرکت بیمه "ما" در سال ۹۸، از روسای شعب موفق بیمه "ما" با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه تقدیر شد.
تقدیر از روسای شعب موفق بیمه

به گزارش دنیای بانک و بیمه، در این مراسم که با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ، معاونین و هیات عامل، مدیران ستاد،  مدیران استانی،  روسای شعب  و اعضای هماهنگی شورای نمایندگان، در اصفهان  برگزار شد، از روسای شعب برتر شرکت بیمه "ما"  در خصوص عملکرد سال 97 ایشان تقدیر به عمل آمد.

در این گردهمایی که با هدف ایجاد بستری مناسب برای بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات و دستاوردها بین روسای شعب و مدیران ستاد  برگزار شد، مجید زند کریمی رییس مجتمع بانک بیمه، مریم عبدالهی رییس شعبه شیراز، سعید عظیمی رییس شعبه گنبد کاووس و مجتبی کریمی رییس شعبه سیرجان مورد قدردانی قرار گرفتند.

در این مراسم،  لوح تقدیر، تندیس و جوایز روسای شعب برتر بیمه "ما"  توسط حجت بهاری فر، مدیرعامل شرکت بیمه "ما" ، معاونین و اعضای شورای فنی به ایشان اهدا شد.

گفتنی است گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب بیمه "ما" در روزهای  12 و 13 تیر ماه همزمان با سالروز تاسیس شرکت برگزار شد .برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ