کد خبر: ۳۱۳۹۳
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۲/۴

شرایط حضور در جایزه صنعت بیمه خاورمیانه

دنیای بانک: چهارمین گردهمایی جایزه صنعت بیمه خاورمیانه (MIIA) با حضور اندیشمندان و فعالان جهانی و منطقه‌ای صنعت بیمه همزمان با برگزاری اجلاس خاورمیانه و آفریقا برای انتخاب و اعطای جوایز برگزیدگان صنعت بیمه خاورمیانه در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ در دبی برگزار می‌شود.
شرایط حضور در جایزه صنعت بیمه خاورمیانه

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، مجله خبری بیمه آسیا (Asia Insurance Review) اعلام کرد: علاقه مندان برای شرکت در چهارمین گردهمایی جایزه صنعت بیمه خاورمیانه به دو صورت کاندیداتوری شخصی یا معرفی یک کاندیدا در قالب فرد یا شرکت رقابت می‌کنند.

بر پایه این گزارش در کاندیداتوری شخصی، شرکت کنندگان با تکمیل و ارائه فرم شخصی خودمطابق دستور العمل ها و معیارهای اعلام شده در ۱۲۰۰ کلمه به تشریح علت شایستگی خود برای دریافت جایزه صنعت بیمه خاورمیانه می پردازند.

در بخش معرفی کاندیدا نیز با تکمیل و ارائه فرم مربوطه در ۲۰۰ کلمه دلیل شایستگی فرد یا شرکت مذکور برای دریافت جایزه را اعلام می‌کنند.  

زمان نهایی ارسال مدارک برای بخش کاندیداتوری شخصی ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۶ و معرفی کاندیدا ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ است.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.meinsurancereview.com/meirawards۲۰۱۷/Nomination فرم های مربوطه را تکمیل و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.  

گفتنی است داوران چهارمین گردهمایی جایزه صنعت بیمه خاورمیانه از اندیشمندان صنعت بیمه بین المللی و بیمه خاورمیانه تعیین می‌شوند و دکتر عادل آذر دبیرکل فیر نیز از جمله افرادی است که بر اعطای جایزه به برترین های صنعت بیمه خاورمیانه نظارت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت http://www.meinsurancereview.com/meirawards مراجعه کنید.  ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ