کد خبر: ۶۲۴۲۹
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱

شرط پذیرش دوباره نماد بیمه دی
معاون پذیرش و ناشران فرابورس:

شرط پذیرش دوباره نماد بیمه دی

معاون فرابورس با اشاره به شمولیت ناشران سهام شرکت‌های بیمه دی و قند شیروان،قوچان و بجنورد در ماده ۱۴۱ قانون تجارت گفت: در صورت قانع کننده بودن برنامه سودآوری ظرف مهلت یک ماه، از لغو پذیرش این دو ناشر جلوگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، سید مهدی علم‌الهدی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به مصوبه هیات مدیره سازمان بورس در مورد دستور العمل جدید ابلاغ شده به فرابورس ایران، گفت: مطابق این دستور العمل‌ها، مقرر شده از شرکت‌های بیمه دی و قند شیروان، قوچان و بجنورد که مطابق مفاد ماده 42 دستور العمل پذیرش ،عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران مشمول لغو پذیرش به علت شمولیت بیش از سه سال در ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت شده‌اند.

معاون پذیرش و ناشران فرابورس افزود:به دو ناشر سهام  «ودی» و «قشیر» مهلت داده شده تا ظرف مدت یک ماه تا تاریخ 9 بهمن ماه 96 نقشه سودآوری و دلایل دسترسی به آن را به هیات پذیرش فرابورس ارائه دهند که به نظر می‌رسد، با توجه به قانع کننده بودن این دلایل از لغو پذیرش آن‌ها ممانعت شود.

وی افزود: شرکت‌های دیگری نیز هم اکنون در فرابورس مشمول ماده 141 قانون تجارت هستند، اما به دلیل اینکه مشمولیت آن‌ها از سه سال تجاوز نمی‌کند، در فهرست لغو پذیرش قرار نمی‌گیرند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ