کد خبر: ۷۴۹۰۴
۱۲:۱ - ۱۳۹۷/۳/۸

بیمه دی ۱۹۲۶ میلیارد خسارت داد
در اردیبهشت ماه ۹۷:

بیمه دی ۱۹۲۶ میلیارد خسارت داد

طبق گزارش عملکرد یک ماهه مربوط به اردیبهشت ماه ۹۷ شرکت بیمه دی خسارت پرداخت شده از سوی این شرکت در مدت یاد شده مبلغ ۱۹۲۶ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال بوده است.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، شرکت بیمه دی ۲۵۰۰ میلیارد ریالی در اردیبهشت ۹۷ از تعداد ۳۱ هزار و ۳۵۰ حق بیمه صادر شده مبلغ ۳۷۹ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال دریافت کرده که از این میزان ۱۹۱ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال معادل ۵۱ درصد مربوط به حق بیمه های بخش درمان است.

همچنین رشته ثالث با در اختیار گرفتن ۲۰ درصد حق بیمه های دریافتی دومین رشته در این بیمه بود که بیشترین دریافتی را نصیب شرکت کرده و مبلغ ۷۵ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال آورده برای شرکت داشته است. ضمن این که بیمه مسئولیت هم ۱۵ درصد پرتفوی را در بخش دریافتی ها به خود اختصاص داده و در مجموع ۵۵ میلیارد و ۹۵۸ میلیون ریال عایدی برای شرکت داشت.

در بخش پرداختنی ها شرکت با پرداخت خسارت ۲۷۹۱ پرونده در رشته درمان  به ارزش ۱۷۸۰ میلیارد ریال ۹۲ درصد پرتفوی را به این حوزه اختصاص داده و بیشترین پرداخت خسارت شرکت بیمه در این رشته ثبت شده است.

بنابراین گزارش صورت های مالی شرکت بیمه دی از ابتدای سال تا اردیبهشت ۹۷ تعداد۵۶ هزار و ۸۶۴ حق بیمه به ارزش ۴۹۸ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال از سوی شرکت دریافت شده و این در حالی است که در مقابل ۴۰۸۸ خسارت به ارزش ۲۵۳۱ میلیارد ریال از سوی شرکت در این مدت پرداخت شده است./ اخبار مالیبرچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ