کد خبر: ۹۷۱۱۹
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۱/۲۲

نبض قیمت هفتگی سهام بیمه پاسارگاد
حرکت با دنده سنگین اما مستمر!

نبض قیمت هفتگی سهام بیمه پاسارگاد

بهاره صفاری
نتیجه داد و ستد سهامداران روی سهام بیمه پاسارگاد در روزهای سپری شده از فروردین ماه امسال نشان از رشد ۴ درصدی قیمت هر سهم و رسیدن ارزش آن از ۵۳۷۷ ریال به ۵۵۹۴ ریال دارد، یعنی ۲۱۷ ریال. هم اکنون معصوم ضمیری، مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد است و نماد این شرکت همچنان در بازار اول فرابورس داد و ستد می شود.

به گزارش شبکه خبری تخصصی دنیای بیمه، نتیجه داد و ستد سهامداران روی سهام  بیمه پاسارگاد در روزهای سپری شده از فروردین ماه امسال نشان از رشد 4 درصدی قیمت هر سهم و رسیدن ارزش آن از 5377 ریال به 5594 ریال دارد، یعنی 217 ریال. هم اکنون معصوم ضمیری، مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد است و نماد این شرکت همچنان در بازار اول فرابورس داد و ستد می شود.

 

روند قیمت سهام شرکت بیمه پاسارگاد در بازار سهام ایران

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه‌های در زمینه بیمه‌های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس شده است. شرکــت در تـاریخ 18 بهمن 1385 و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود، در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ 29 بهمن 1385پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه‌های بیمه‌ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و در تـاریخ یکم اسفند 1385 با صـدور نخسـتین بیمه‌نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق‌العاده در سال ۱۳۹۴ با اکثریت آراء، سرمایه شرکت را از مبلغ ۱۱۳۴ میلیارد ریال به مبلغ ۴۰۸۲ میلیارد ریال افزایش دادند. انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های ۱۳۸۶و ۱۳۸۸، کسب عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع در سال ۹۰ ، ۹۱ و ۱۳۹۲ به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد. شبکه گسترده فروش شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۷۶ شعبه  ۲۲۰۰ نمایندگی فعال و ۸۴۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه‌های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی به مردم است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ