کد خبر: ۹۷۴۶۸
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۲/۱

دنیای بانک و بیمه بررسی کرد

بازده سهام بیمه تعاون در فروردین ۹۸

بهاره صفاری: بازده هر سهم شرکت بیمه تعاون که سهام آن در بازار سوم فرابورس داد و ستد می شود، در فروردین ماه امسال 4.4 درصد برآورد می شود و قیمت هر سهم آن از 857 ريال در 5 فروردین در نهایت به 895 ريال در 31 فروردین ماه رسید، یعنی هر سهم 38 ریال رشد قیمت داشته است.
بازده سهام بیمه تعاون در فروردین ۹۸

به گزارش شبکه خبری تخصصی دنیای بانک و بیمه،بهاره صفاری: بازده هر سهم شرکت بیمه تعاون که سهام آن در بازار سوم فرابورس داد و ستد می شود، در فروردین ماه امسال 4.4 درصد برآورد می شود و قیمت هر سهم آن از 857 ريال در 5 فروردین در نهایت به 895 ريال در 31 فروردین ماه رسید، یعنی هر سهم 38 ریال رشد قیمت داشته است.

نوسان ارزش سهام شرکت بیمه تعاون در فروردین 1398

هم اکنون یونس مظلومی مدیرعاملی بیمه تعاون را برعهده دارد.

تاریخچه شکل گیری بیمه تعاون ( تعاونی سهامی عام):

شرکت بیمه تعاون با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقّق سیاست‌های کلی اصل 44 از سال 1386 آغاز به کار کرده و شکل عملیاتی به خود گرفته است.

این شرکت پس از اخذ موافقت اصولی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی و همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار با انجام پذیره نویسی از طریق بازار بورس در تاریخ 1391/10/06 تحت شماره 433049 به ثبت رسید.

شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام) بر اساس «قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیر دولتی» و «قانون تأسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه گری» و تأیید شورای عالی بیمه و تصویب مجمع عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1392/04/20 پروانه فعالیت خود را در انواع رشته‌های بیمه اموال، مسئولیت، و اشخاص اخذ نمود.

خدمت رسانی صادقانه آرمان اصلی شرکت بیمه تعاون:

شرکت بیمه تعاون تلاش دارد با به کارگیری از مدیران و کارشناسان متخصّص و ممتاز صنعت بیمه کشور و فراهم کردن بستر ارائه خدمات فنی، تخصّصی و تجربی و با در نظر گرفتن معیار‌های مشتری مداری، گام‌های استواری را در این صنعت برداشته و همواره با ارائه خدمات مطلوب خدمتگزار مردم عزیز باشد.

همچنین شرکت بیمه تعاون علاوه بر بیمه‌های رایج، توان ارائه مشاوره‌های لازم در راستای انواع پوشش‌های بیمه ای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و به تبع آن طراحی و عرضه محصولات بیمه ای نوین را دارد.

با مدیرعامل بیمه تعاون آشنا شوید

یونس مظلومی پیش از فعالیت در بیمه تعاون تا زمستان ۱۳۹۵ مدیرعامل بیمه رازی بوده و عملکرد موفقی در این شرکت داشته است. یونس مظلومی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، کارشناسی مدیریت بیمه و فوق دیپلم رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی است. او کار در صنعت بیمه را از سال ۷۳ به عنوان کارشناس فروش بیمه‌های اموال و اشخاص بیمه آسیا آغاز کرد و پس از آن کارشناس صدور بیمه‌ آتش‌سوزی در بیمه دانا شد، به دنبال آن کارشناس صدور بیمه مهندسی، کشتی و هواپیما بیمه دانا و معاون بیمه‌های مهندسی و مسوولیت این شرکت شد.

در سال ۸۲ مدیر بیمه‌های مهندسی و مسوولیت بیمه رازی و در تیر ماه ۸۵ مدیر پروژه تاسیس بیمه سایان گروه رایان سایپا بود و از آذر ماه ۸۵ مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت خدمات بیمه سایان و نماینده حقوقی بیمه ملت بود، او یکی از اعضای CII (انستیتو بیمه‌گران لندن) است و دوره‌های مختلفی را در موسسات بیمه‌ای کشورهای انگلستان و هند گذرانده است.

یونس مظلومی از شهریور سال ۱۳۸۹ مدیرعامل بیمه رازی بوده و در بهمن ۱۳۹۵ از این بیمه خداحافظی کرد. سهامداران بیمه تعاون امیدوار هستند تجارب ارزشمند یونس مظلومی به ارتقا بیمه تعاون کمک بسیاری کند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ