اخبار بورس

 • تصویب لایحه حمایت از سهامداران خرد

  لایحه حمایت از سهامداران خرد با هدف ارتقا جایگاه ایران در نماگر حمایت از سهامداران خرد به عنوان یکی از نماگرهای ده‌گانه شاخص سهولت کسب و کار بانک جهانی در کمیسیون اقتصاد هیئت دولت به ریاست وزیر اقتصاد به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۶/۲۷
 • سه‌شنبه ۲۶ شهریور؛

  بورس ۳۸۳۵ واحد افت کرد

  بورس ۳۸۳۵ واحد افت کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه ۹۸ با کاهش ۳۸۳۵ واحدی به رقم ۳۰۲ هزار و ۸۲ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۱.۳۱ واحد کاهش یافت و رقم ۳۹۹۰ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۸/۶/۲۶
 • ثبت اطلاعات سهامداران در سجام اجباری شد

  ثبت اطلاعات سهامداران در سجام اجباری شد
  شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام متقاضیان دریافت خدمات پایه مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع اطلاعات مشتریان «سجام» هستند.
  ۱۳۹۸/۶/۲۵
 • دوشنبه ۲۵ شهریور؛

  صعود شاخص بورس به کانال ۳۰۵ هزار واحد

  صعود شاخص بورس به کانال ۳۰۵ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۳۵۲۲ واحدی به رقم ۳۰۵ هزار و ۹۱۸ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۸۱۲۸ واحد افزایش یافت و رقم ۴۰۱۱ واحد را به نمایش گذاشت و سبز ماند.
  ۱۳۹۸/۶/۲۵
 • یک‌شنبه ۲۴ شهریور؛

  کاهش ۲۰۶۴ واحدی شاخص بورس

  کاهش ۲۰۶۴ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یک‌شنبه ۲۴ شهریور ماه ۹۸ با کاهش ۲۰۶۴ واحدی به رقم ۳۰۲ هزار و ۳۹۶ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۱.۴۳ واحد کاهش یافت و رقم ۳۹۳۰ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۲۴
 • تعلیق دوباره نماد بانک ملت تا ۶ مهر

  هیات مدیره بانک ملت تغییر کرد

  هیات مدیره بانک ملت تغییر کرد
  سهامداران بانک ملت همچنان منتظر بازشدن نماد این بانک بزرگ بورسی هستند و این در حالی است که با رای سهامداران ترکیب هیئت مدیره بانک ملت تغییر کرده ولیکن همچنان سازمان بورس می‌گوید: با وجود مکاتبات صورت‌گرفته، ابهام‌ها درباره وضعیت سهام بانک ملت ادامه دارد. حالا سهامداران منتظر بازگشایی نماد وبلمت در هفته سوم مهرماه هستند. معمای اصلی به تعیین تکلیف غرامت ۱.۶ میلیارد دلاری این بانک از انگلیس مربوط می‌شود.
  ۱۳۹۸/۶/۲۳
 • در اولین روز هفته بورسی ؛

  پرش بورس به ارتفاع ۳۰۴ هزار واحد

  پرش بورس به ارتفاع ۳۰۴ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۲۳ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۴۵۲۹ واحدی به رقم ۳۰۴ هزار و ۴۶۰ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۳.۷۹ واحد افزایش یافت و رقم ۳۹۱۸ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۲۳
 • عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تشریح کرد:

  ریشه‌های عدم تمایل مردم به سرمایه‌گذاری در بورس

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره دلایل عدم تمایل مردم به سرمایه‌گذاری در بورس توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۶/۲۰
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  بورس در آستانه کانال ۳۰۰ هزار واحد

  بورس در آستانه کانال ۳۰۰ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۳۱۹۸ واحدی به رقم ۲۹۹ هزار و ۹۳۱ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۴۳.۹۵ واحد افزایش یافت و رقم ۳۸۸۴ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۲۰
 • یک‌شنبه ۱۷ شهریور؛

  شاخص بورس صعودی ماند

  شاخص بورس صعودی ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یک‌شنبه ۱۷ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۲۱۳۰ واحدی به رقم ۲۹۶ هزار و ۷۳۲ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۹۵ واحد افزایش یافت و رقم ۳۸۴۰ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۱۷
 • شنبه ۱۶ شهریور؛

  افزایش ۴۴۲۳ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۴۴۲۳ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۱۶ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۴۴۲۳ واحدی به رقم ۲۹۴ هزار و ۶۰۲ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۶۲.۳۳ واحد افزایش یافت و رقم ۳۸۳۲ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۱۶
 • چهارشنبه ۱۳ شهریور؛

  صعود شاخص بورس به کانال ۲۹۰ هزار واحد

  صعود شاخص بورس به کانال ۲۹۰ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۴۶۰۴ واحدی به رقم ۲۹۰ هزار و ۱۷۸ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۵۵.۱۳ واحد افزایش یافت و رقم ۳۷۷۰ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۱۳
 • سه‌شنبه ۱۲ شهریور؛

  رشد ۲۵۱۰ واحدی شاخص بورس

  رشد ۲۵۱۰ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۱۲ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۲۵۱۰ واحدی به رقم ۲۸۵ هزار و ۵۷۴ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۰.۷۰ واحد افزایش یافت و رقم ۳۷۱۵ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۱۲
 • دوشنبه ۱۱ شهریور؛

  کاهش ۳۰۵۰ واحدی شاخص بورس

  کاهش ۳۰۵۰ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۱۱ شهریور ماه ۹۸ با کاهش ۳۰۵۰ واحدی به رقم ۲۸۳ هزار و ۶۴ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۶۲.۰۷ واحد کاهش یافت و رقم ۳۷۱۴ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۸/۶/۱۱
 • یک‌شنبه ۱۰ شهریور؛

  تداوم روند صعودی شاخص بورس

  تداوم روند صعودی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یک‌شنبه ۱۰ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۱۹۷۵ واحدی به رقم ۲۸۶ هزار و ۱۱۵ واحد صعود کرد و سبز بود. در بازار فرابورس هم شاخص ۹.۸۲ واحد افزایش یافت و رقم ۳۷۷۶ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۱۰
 • شاپور محمدی؛

  دلایل رشد شاخص در بازار سرمایه

  دلایل رشد شاخص در بازار سرمایه
  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار دلایل رشد بازارسرمایه را رشد نقدینگی و حمایت دولت از افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی عنوان کرد. محمدی با بیان اینکه در بازار سرمایه ریسک و بازدهی همراه است، اظهارداشت: گرچه برخی از شرکت‌ها فرصت سودآوری دارند، اما همچنان توصیه می شود که سرمایه گذاران با تحلیل وارد بازار شوند.
  ۱۳۹۸/۶/۱۰
 • در اولین روز هفته بورسی ؛

  پرش بورس به ارتفاع ۲۸۴ هزار واحد

  پرش بورس به ارتفاع ۲۸۴ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۹ شهریور ماه ۹۸ با افزایش ۵۴۶۳ واحدی به رقم ۲۸۴ هزار و ۱۳۹ واحد صعود کرد و سبز بود. در بازار فرابورس هم شاخص ۵۶.۸۳ واحد افزایش یافت و رقم ۳۷۶۷ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۶/۹
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ