اخبار بیمه

 • بختیاری به نامه فرابورس پاسخ داد

  ردیابی سود و زیان معاملات ملکی بیمه رازی

  ردیابی سود و زیان معاملات ملکی بیمه رازی
  مجید بختیاری، مدیرعامل بیمه رازی به نامه و ۹ پرسش سرپرست نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس در خصوص آثار مالی معاملات ملکی انجام‌شده با شرکت بیمه تجارت نو و همچنین قراردادهای اقاله املاک بیمه رازی پاسخ داد و اعلام کرد: ازآنجایی‌که تعدادی از قراردادها در تاریخ ۷ اسفند و برخی در تاریخ ۲۱ اسفندماه تنظیم و منعقدشده است جمع‌آوری مدارک و مستندات خواسته‌شده زمان‌بر شده است
  ۱۹ ساعت قبل
 • رشد دسته‌جمعی ارزش سهام بیمه‌ها

  در پایان معاملات نخستین روز این هفته، ارزش سهام همه شرکت‌های بیمه با رشد مواجه شد، اما بیشترین افزایش قیمت در گروه بیمه‌های بورسی را دو شرکت بیمه آسیا و دانا، در گروه بیمه‌های فرابورسی، دو شرکت بیمه دی و نوین و در گروه بیمه‌های حاضر در بازار پایه فرابورس هم بیمه سینا بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد.
  ۲۰ ساعت قبل
 • تا ۱۵ اردیبهشت؛

  نیازی به حضور فیزیکی شبکه فروش صنعت بیمه در دفاتر نیست

  نیازی به حضور فیزیکی شبکه فروش صنعت بیمه در دفاتر نیست
  بر اساس بخشنامه جدید بیمه مرکزی نیازی به حضور فیزیکی نمایندگی‌ها و کارگزاران رسمی بیمه تا زوز ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۹ در دفاتر خود نیست.
  ۲۱ ساعت قبل
 • با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا

  واحدهای ستادی و اجرایی بیمه ایران تعطیل شد

  واحدهای ستادی و اجرایی بیمه ایران با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۱/۷
 • ارزیابی مدیرعامل تجارت‌نو از عملکرد صنعت بیمه در سال گذشته

  مدیرعامل بیمه تجارت‌نو در ارزیابی عملکرد سال گذشته صنعت بیمه گفت: در سالی که گذشت صنعت بیمه تغییر خاصی نداشت. درجا زدن یا درنهایت عدم تحول می‌تواند یکی از تلخی‌های سال ۹۸ برای این صنعت باشد. اما کارنامه خوبی که برای سیل ابتدای سال از خود ارائه داد از شیرینی های صنعت بیمه در سال گذشته است.
  ۱۳۹۹/۱/۷
 • هم‌زمان با افزایش شیوع ویروس کرونا

  تسریع در خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان کوثر

  مدیرعامل بیمه کوثر در گفت‌‌وگو با مدیران استانی در اتاق هدایت و راهبری شرکت بر تسریع و استمرار در خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان و خسارت‌دیدگان حادثه سیل و سرلوحه قرار دادن شعار «جهش تولید» در ارایه طرح‌های نوین بیمه‌ای تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱/۷
 • احمدرضا ضرابیه منتشر کرد:

  افشای معامله ملکی بیمه سامان با بانک سامان

  افشای معامله ملکی بیمه سامان با بانک سامان
  احمدرضا ضرابیه، مدیرعامل بیمه سامان جزییات فروش ساختمان این شرکت به بانک سامان به ارزش ۵۰ میلیارد تومان را افشاء کرد، این معامله در ۲۸ اسفندماه صورت گرفته و انتظار می‌رود با افشای این اطلاعات، نماد بیمه سامان در بازار سهام باز شود. ارزش دفتری ساختمان فروخته‌شده ۲۴ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان معادل ۱.۲ درصد از دارایی‌های شرکت بیمه سامان اعلام‌شده است. ضرابیه اعلام کرده که ساختمان باهدف تحصیل نقدینگی لازم باهدف سرمایه‌گذاری در سایر رشته‌های سریع المعامله با سودآوری مناسب فروخته‌شده است.
  ۱۳۹۹/۱/۷
 • پیام نوروزی معاون اجرایی بیمه آرمان

  معاون اجرایی بیمه آرمان پیام تبریکی برای فرا رسیدن سال نو فرستاد.
  ۱۳۹۹/۱/۵
 • رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد؛

  آمادگی صنعت بیمه در حمایت از جهش تولید

  آمادگی صنعت بیمه در حمایت از جهش تولید
  غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی آمادگی این صنعت را برای حمایت از جهش تولید اعلام کرد. رییس کل بیمه مرکزی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است در سال پیش رو فعالان صنعت بیمه به همکاران فداکاری در خط مقدم جهش تولید مبدل خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱/۵
 • کوثر همواره در مسیر خدمت‌رسانی

  مدیرعامل بیمه کوثر در دیدار و گفت‌وگو با کارکنان به‌صورت حضوری و برخط، در جریان روند پشتیبانی از فرایند صدور برخط بیمه‌نامه‌ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱/۵
 • بسیج همه ظرفیت‌های بیمه ایران در حمایت از جهش تولید

  دکتر محمد رضایی مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران در پیامی بر آمادگی کامل این شرکت با استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ایفای نقش خود در تحقق #جهش_تولید تاکید و اهم برنامه‌های بیمه ایران را در جهت تأمین و پشتیبانی از بخش تولید اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱/۳
 • پیام نوروزی مدیرعامل بیمه کوثر

  به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیر عامل شرکت طی پیامی آغاز سال جدید را تبریک گفت. این پیام بدین شرح است:
  ۱۳۹۹/۱/۳
 • پیام تبریک نوروزی مدیرعامل بیمه ملت

  سپاس پروردگار متعال برای آنچه از خوان نعمت خود به سرزمین ما عطا کرد و آنچه به سبب ناشکری، برابر دیدگان آورد تا شاکر باشیم و غفلت نکنیم. سالی سخت و پرحادثه را از سر نهادیم؛ با تلاطم سیل آغاز گشت و شیوع یک ویروس را به یادگار گذاشت و رفت. در این اثنا تلخی‌های دگر رسید که همچنان آه از سرشت یک ملت برون می‌آید اما یکدلی‌ها و یک رنگی‌های مردم در کوران حوادثی که بر ایران عزیز نازل شده به گواه تاریخ باطل السحر مصائب بوده است. همدلی ملت ایران در سیل‌های ویرانگر، تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی، تسلای خاطر داغ دیدگان حادثه سقوط هواپیما و در ورق آخر، بیماری جهانی کرونا را نمی‌توان ساده پنداشت و گذشت.
  ۱۳۹۹/۱/۱
 • پیام نوروزی هیات مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد

  اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد در آستانه حلول سال ۱۳۹۹ با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو به صنعت بیمه کشور، سالی سرشار برکت و موفقیت را برای هم‌وطنان آرزو کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
 • رییس کل بیمه مرکزی:

  صنعت بیمه همواره در میدان خدمت رسانی حاضر است

  صنعت بیمه همواره در میدان خدمت رسانی حاضر است
  صنعت بیمه در روزهای شیوع ویروس کرونا علاوه بر انجام تکالیف قانونی خود در مسیر ایفای مسئولیت های اجتماعی نیز با تمام توان حرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
 • گام دیگر در راستای کمک به شکست کرونا

  تسریع در پرداخت مطالبه‌های مراکز طرف قرارداد بیمه کوثر

  شرکت بیمه کوثر مطالبه‌ها و هزینه اسناد ارسالی مراکز بیمارستانی تا اوایل اسفندماه را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
 • شعب کشیک بیمه آسیا در ایام نوروز اعلام شد

  ادارات صدور و خسارت بیمه های اتومبیل، بیمه های درمان و شعب کشیک بیمه آسیا در تهران و ۴۸ مرکز استان و شهرستان، در روزهـای ۲۹ اسفنـد سـال ۱۳۹۸ و روزهای دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فـروردین ماه سـال۱۳۹۹ از ساعت ۹ تا ۱۲ آماده ارائه خدمات بیمه ای هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ